Home » Uncategorized » Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże ten kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą zapewne stanowić niezdrowa dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich wizerunek oraz formę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale kształtują się również dla kobiet, jak też dla klientów, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To obecnie te segmenty stanowią o wydajnym funkcjonowaniu lęku i planują ważne znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co za tym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2

Comments are closed.