Home » Uncategorized » Untoxin – Oczyść swój orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Dziś jest to niesamowicie proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w ról kapsułek. Efekt ten dany jest do brania w terminach prania oraz detoksykacji organizmu ze niekorzystnych substancji, których nagromadzenie zapewne istnieć skutkiem używania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Miesza się wtedy na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji miękkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przesuwa się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie pigułki. Pigułki należy kupować w trakcie czy po posiłku, popijając znaczną sumą wody. 

Początkowe rezultaty stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć tylko po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na wszystek jego element.

Suplementy diety powinny stanowić gromadzone w temperaturze domowej w możliwość niedostępny dla niewielkich dzieci. Zabezpieczać przed słońcem oraz leczeniem wilgoci. Wyrób dedykowany jest dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie może żyć wdrażany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

Acai Berry Extreme

African-Mango

Comments are closed.