Home » Uncategorized » TriApidix300 – Chcesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Sprawdź ten innowacyjny specyfik juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla pań odchudzających się, które zamierzają pozbyć się zbytecznych kilogramów oraz kontrolować wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz przynosi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga te w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zaopatrzone w produkcie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno rozgrywać się tak, jak zalecił specjalista bądź razem z reklamami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w czasu dnia co dwie pigułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z treścią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wszelki składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy wprowadzać w czasie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy trzymać w tle niedostępnym dla dzieci. Przed przyjęciem należy zobaczyć datę sił na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w rytmie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być kierowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

UltraSlim

Comments are closed.