Home » Uncategorized » Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Ciemna zieleń, głęboka czerwień i błyszczące srebro oraz złoto to barwy najczęściej kojarzone z fetami. Stylizacja świąteczna również jest utrzymana w barwach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja świąteczna bazuje na bordo sukience wykończonej czarną siateczką. Pas i biodra eksponuje okazała baskinka, a dekolt wycięty w kształt serca przykuwa uwagę na biust. Sukienka bywa erotyczna, ale nie odsłania nazbyt wiele, a dzięki bezpiecznej długości za kolana akcentuje najbardziej zgrabne części nóg
Utrzymując się w klimacie choinkowych detali, jako dodatek zalecamy nasycone zielone szpilki wyhaftowane cekinami w jednakowym tonacji i ozdobione spektakularną kokardką – dzięki nim z pewnością zrobisz furorę na rodzinnym spotkaniu.
Do odcieni choinki oraz śnieżynek nawiązuje również biżuteria.
etno-297x417
Zalecamy komplet łączący śnieżne oraz zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków oraz pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie staną się zamiennikiem dla szmaragdów, czyli popularnych, zielonych kamieni. Stylizacja świąteczna zawiera poza tym niewielką kopertówkę – w takim przypadku doradzamy czarne, skórzane pudełeczko pokryte srebrnym, przeplatanym szlaczkiem. Dekorację w odcieniach choinki koniecznie musi uzupełnić czerwona pomadka oraz mocny manikiur w jednakowym kolorze albo barwie metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wizytowe

Comments are closed.