Home » Uncategorized » Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, przygnębienia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jednym z najaktywniejszych oraz najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło oraz nieszczęścia, biel wzmacnia dobro i zatrzymuje dobrą energię.

Świeca wykonywana jest ręcznie z prostego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z szczególnie bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału potrzebna jest ponad odpowiednia formuła, jaka była polecana właśnie w starożytności; to wyjątkowe zaklęcie ochronne, jakie jest zabezpieczać przed szkodliwą energią z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie wyłącznie strzeże przed złem i oczyszcza, ale jednocześnie unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa poważną wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we tym świecie jest wybitnie trudne. A sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie należy zaledwie skoncentrować się na końca, który chcemy zrobić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

Kankusta-Duo

Knee Active

Comments are closed.