Home » Uncategorized » Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie stanowiła w wszyscy zaspokojona? Panie wymagają wiele czasu, by odczuć kompletną satysfakcja z seksu oraz poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, iż to nie problem, to tenże wiesz, iż nie udało Ci się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się toż szczególnie, ona zapewne w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być sposobem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do sprawy.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w stanie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten drugi czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

derminax

Femmax

Comments are closed.