Home » problemy z potencją » Skąd się biorą problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem ze wzwodem występuje raz na pięć stosunków, więc można założyć, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że przyczyny zaburzeń erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja następuje w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Problem z erekcją powstaje, gdy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się na tyle długo, by można było odbyć zwykły stosunek. Można mówić o realnym problemie ze wzwodem, kiedy komplikacja następuje co najmniej w 3/4 przypadków i trwa to przez długi czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Niżej prezentujemy najczęstsze powody problemów z potencją.
1.Stres i brak wypoczynku. W momencie, gdy spędzamy większość dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły oraz ochoty na stosunek. Należy wtedy zatroszczyć się o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie tania kamagra oraz właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z większym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów dokładnie wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania levitra

Comments are closed.