Home » problemy z potencją » Przyczyny zaburzonej erekcji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te natomiast są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą żylną. Również przeciążony układ nerwowy odpowiada za stan potencji. Błyskawiczne tempo życia, nieustający stres działają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się produkcja prolaktyny, która hamuje popęd płciowy.
2. Zaburzenia wzwodu a postawa partnerki
Duże znaczenie ma postawa kochanki. Nieprawidłowa lub niepełna erekcja podczas stosunku zwykle niepokoją kobietę. Może ona swobodnie rozpocząć rozmowę na ten temat albo wpłynąć na mężczyznę, by udał się na leczenie. Ponadto kobieta może zadbać by partner po czterdziestym roku kamagra tanio życia poddawał się regularnym badaniom. Wskazane będzie też zachowywanie odpowiedniej diety. Kobieta może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie potencji
Brak erekcji, nieprawidłowa erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, powinny być leczone. Mężczyzna powinien zgłosić się do urologa lub seksuologa. Wzmocnienie erekcji dokonuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie istnieją żadne domowe sposoby na radzenie sobie z problemami tego typu. Oprócz leków wykorzystuje się leczenie urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeśli zaburzenia mają podłoże psychologiczne mężczyzna otrzyma skierowanie na terapię do psychologa. Jego problemy mogą bowiem wynikać z zaburzeń lękowych, osobowościowych lub nieprawidłowości w relacjach z partnerką.

tekst dostepny na stronie erekcja

Comments are closed.