Home » problemy z potencją » Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu tania kamagra do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby spowodować zauważalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest zwykle wyczerpany. Musi zregenerować siły. Dlatego niezmiernie istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest erekcja zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest bardzo ważny.

Comments are closed.