Home » problemy z potencją » Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Dużo mężczyzn ma problemy ze wzwodem. Wielu z nich nie wie, że można sobie pomóc różnymi niemedycznymi sposobami bez żadnego leczenia.
Jeżeli zastosujemy domowe sposoby na podniesienie potencji, od masaży na podbrzusze, przez dietę oraz akupresurę – masowanie i naciskanie miejsc erogennych i wrażliwych, to efekty są zadowalające wtedy, kiedy robimy to regularnie i przez dość długi czas.
Dziś coraz więcej seksuologów, odwołując się do przeprowadzonych badań, przekonuje się, że bicze viagra bez recepty wodne są dobrym sposobem na leczenie nie tylko problemów z erekcją, lecz także na niski popęd płciowy. Prócz tego bicze wodne wspomagają wszystkie czynności seksualne. Biczowanie wodne należy przeprowadzić na podbrzuszu. Natrysk powinien być naprzemienny, raz ciepły, raz zimny. Stonowany natrysk warto zastosować na jądra. Te sposoby masażu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca erogenne, bo właśnie przegrzanie może doprowadzić do zaburzeń wzwodu, impotencji oraz rozstrojenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zalecana paniom z niewielkim popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie tania kamagra

Comments are closed.