Home » problemy z potencją » Kamagra to rewolucyjny środek

Największy rywal Viagry, tak o leku Kamagra powiadają nie tylko zawodowcy z dziedziny farmaceutyki, ale również sami konsumenci. Kolejny lek, który stymuluje męskie predyspozycje, rozwiązując trudności z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda mała tabletka to 100 miligramów substancji aktywnej. W wypadku Kamagry, substancją aktywną jest sildenafil (tożsamy składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod kreacją cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, korygując przepływ krwi oraz intensyfikując popęd seksualny.
Kamagra to rewolucyjny lek – obejmuje sprecyzowaną ilość substancji aktywnej, która pozwala na poprawienie erekcji u każdego mężczyzny. Nie należy jej stosować przy problemach z sercem lub ewentualnie układem krążenia. Kamagry nie można przyjmować również z innymi lekami lub trunkiem. Jedną tabletkę trzeba przyjąć do pół godziny przed przewidywanym seksem. Uwaga – alkohol oraz tłuste potrawy efektywnie obniżają skuteczność leku, wobec tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi czynnikami ani innymi krzywdzącymi substancjami. Lek można przyjmować bez względu od pory dnia – niemniej jednak przerwy między przyjęciem leku powinny być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może sprawiać skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry lub też potliwość – to najczęstsze symptomy. Trzeba skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku. Niektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku należałoby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje błędnie na ten składnik.
Istotne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed zainicjowaniem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, gwarantując mężczyźnie pożądaną erekcję i wykluczając trudności z wczesnym wytryskiem. Lek ten został od początku do końca sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeżeli wobec tego zachowamy ostrożność i zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje problemy z erekcją. Serdecznie zapraszamy do kupna środka bez recepty. Zbawienie dla Ciebie oraz każdego innego mężczyzny – specyfik jest już w ofercie i czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra

Comments are closed.