Home » problemy z potencją » Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na dotykaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba wzbudzać nerwy zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Badanie należy zacząć od delikatnych muśnięć i po chwili regulować moc ucisku. Każdą stopę należy badać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na pobudzanie punktów znajdujących się wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masaż tych punktów jest dobrym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą przez to penisa. Dzięki prostym masażom życie seksualne tania viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Comments are closed.