Home » moda » Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka oraz czarna spódnica to styl kojarzony raczej tradycyjnie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki szykownym tkaninom i ozdobom.
W takowym komplecie biała bluzka ma ponadczasowy, dopasowany fason oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie wygięte, lecz nieskomplikowane oraz usztywnione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja wyrafinowana została podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny fason z materiału. Taka tkanina daje jej lekko awangardowego charakteru oraz przekonuje, iż nosząca ją panna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez butów na obcasie. My proponujemy błyszczące, srebrne buciki o trendy, mocno wykrojonym kroju i z asymetrycznym, wydłużonym czubkiem okrywającym stopę po skosie. Nieszablonowe buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję zdobi wyrafinowany naszyjnik na wisiorku, który ozdabia mnóstwo łączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz przykują uwagę. Na nadgarstek proponujemy stonowany, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w ręku czy na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do butików umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie torebka

Comments are closed.